top of page

Yalıtımsız Sürme Sistemi

Yalıtımsız Sürme Sistemi

Yalıtımsız Sürme Sistemi AC-06

Alüminyum yalıtımsız sürme serisi Zarif ve estetik dizayna sahip otellerde, villa, rezidans, lüks restoran ve kafelerde kullanım alanı bulmaktadır. Daha çok güney bölgelerinde, ısı farklılıklarının uygun olduğu bölgelerde ekonomik çözümler sunar. Açılım varyasyonlarını karşılayabilmektedir. Tüm Ral renklerinde ve eloksal seçenekleri mevcuttur. Kapasitesine olarak 80-160 kg kanat ağırlığına sahiptir.

Yalıtımsız Sürme Sistemi

Yalıtımsız Sürme Sistemi AC-04

Alüminyum yalıtımsız sürme serisi Zarif ve estetik dizayna sahip otellerde, villa, rezidans, lüks restoran ve kafelerde kullanım alanı bulmaktadır. Daha çok güney bölgelerinde, ısı farklılıklarının uygun olduğu bölgelerde ekonomik çözümler sunar. Açılım varyasyonlarını karşılayabilmektedir. Tüm Ral renklerinde ve eloksal seçenekleri mevcuttur. Kapasitesine olarak 80-160 kg kanat ağırlığına sahiptir.

Yalıtımsız Sürme Sistemi

Yalıtımsız Sürme Sistemi AC-02

İtalyan Giesse aksesuar firmasının tarafından geliştirilen, güçlü ısı yalıtım özeliklerinin sunulduğu, piyasada ‘’kaldır-sür’’ olarak bilinen bir sistemdir. Tüm açılım varyasyonlarını karşılayabildiği gibi istenirse normal sürmede yapılabilmektedir. Kullanıldığı yerlerde işlev ve mimari olarak ayrıcalık sağlar. Dizayn özelliği gereği yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlar. Kaldır sür ve normal sürme olarak 80-160 kg kanat ağırlığı kapasitesine sahiptir.

bottom of page