top of page

Dış Cephe Giydirme FiyatlarıDış Cephe Giydirme Fiyatları
Dış Cephe Giydirme Fiyatları


Dış Cephe Giydirme Fiyatları


Dış cephe giydirme fiyatı yapının tasarımı, malzeme seçimi ve m² sine göre değişmektedir. Yapının tasarımı planlanırken maliyet hesaplamasını ürün seçimini planlayarak tasarlanması gerekli.


Örneğin dış cephe tasarımını seramik cepheye göre tasarlanması ile alüminyum kompozit cephe veya silikon cepheye göre tasarlanması arasında fiyat farkları çıkacaktır. Buda tasarımdan önce malzeme seçimini belirmenizi zorunlu kılıyor. Daha sonra m² hesaplaması yapılarak dış cephe giydirme birim fiyatı belirlenir. Dış cephe giydirme fiyatını belirleyen diğer faktör de alt yapısının planlanmasıdır.


Alt yapının mekanik olması, yapıştırma olması veya yalıtım olması gibi özellikler de belirlenerek toplam cephe giydirme fiyatı ortaya çıkacaktır. Dış cephe kaplamasının ürün seçimi, alt yapısı ve yalıtımı da belirlendikten sonra üretim ve montaj işçiliği de eklenerek genel toplam fiyat belirlenmiş olacaktır.Adalı Cephe Sistemleri olarak dış cephe tasarım, ölçülendirme ve montaj süreçlerinde yayınızdayız. Şimdi fiyat teklifi alabilirsiniz.


Comments


bottom of page