top of page

Gaziantep Alüminyum Yalıtımlı Kapı SistemiGaziantep Alüminyum Yalıtımlı Kapı Sistemi
Gaziantep Alüminyum Yalıtımlı Kapı Sistemi

Gaziantep Alüminyum Yalıtımlı Kapı Sistemi

Adalı Cephe Sistemleri Alüminyum kapı sistemleri uzun ömürlü ürünler olup, birbirinden farklı modelleri, boya veya eloksal renk seçenekleri ve yüzey dokusu yapıları ile proje sahiplerinin zevklerine hitap eden alternatifler sunar.Gaziantep Alüminyum Yalıtımlı Kapı Sistemi AC-45

Yalıtımlı ve Yalıtımsız kapı seri sistemi ile tümüyle aynı özelliklere sahip olup, ek olarak poliamid ısı bariyeri sayesinde yalıtım özelliği güçlendirilmiş bir alüminyum doğrama yalıtımlı kapı sistemidir. İçerden ve dışından bakıldığında kasa kanat hemyüz görünüme sahip olduğundan estetik bir görünüm sağlar. Alüminyum yalıtımlı kapı serisi güçlü tasarımı sayesinde tüm doğrama serilerimizle uyumlu olarak aynı conta ve aksesuarlarının, çıta, adaptör, köşe, takozu profillerinin ortak kullanılması yönüyle imalat ve malzeme maliyetinden kurtararak müşterilerimize maksimum yarar sağlamaktadır.

Gaziantep Alüminyum Yalıtımlı Kapı Sistemi AC-55

Alüminyum yalıtımlı kapı serisi kanal detayıyla ısı bariyeri sayesinde yalıtım özelliği güçlendirilmiş bir kapı serisidir. Mimari estetiğiyle ve tüm boya, eloksal renklerinin uygulanabildiği özel bir sistemdir. Alüminyum yalıtımlı kapı serisi güçlü tasarımı sayesinde tüm doğrama serilerimizle uyumlu olarak aynı conta ve aksesuarlarının, çıta, adaptör, köşe, takozu profillerinin ortak kullanılması yönüyle imalat ve malzeme maliyetinden kurtararak müşterilerimize maksimum yarar sağlamaktadır.

Comments


bottom of page