top of page

"15 yıllık tecrübe ile seramik cephe kaplama süreçlerini çok hızlı yönetiyoruz"

Güncelleme tarihi: 3 Ara 2022Ümit Adalı - Adalı Cephe
Ümit Adalı - Adalı Cephe


Adalı Cephe Sistemleri Kurucusu Ümit Adalı;Ümit Adalı, seramik dış cephe kaplama süreçlerini tasarımdan ölçülendirmeye kadar çok hızlı yönetiyoruz. Yapının iş modeline, kurumsal yapısına veya ekonomik bütçesine en uygun cepheyi tasarlayarak müşterilerimize zaman ve tasarruf sağlıyoruz. Seramik alt yapının üretimi ve hazırlık aşamalarını kendi atölyemizde hazırlayarak iş yeri veya konut binalarının seramik kaplamasını uzman ekiplerimizle montaja hazır hale getiriyoruz.

"Seramik cephe kaplama tasarım süreçlerimiz"Ümit Adalı, seramik cephe kaplama tasarımını işletmenin veya konutun yapısına göre tasarlıyoruz. İşletmenin kurumsal yapısı, marka kimliği, iş modeli ve müşteri yapısına uygun planlama yaparak işletmelere dikkat çekici bir seramik cephe tasarlamaya odaklanıyoruz.


Adalı Cephe Sistemleri
Adalı Cephe Sistemleri

Ümit Adalı, seramik cephe tasarımında farklı seramik rengi ve ölçüleri ile dış görünüme dikkat çekici ışıltı katarak kurumsal görünüm kazandırıyoruz. Adalı Cephe Sitemleri Gaziantep olarak, seramik cepheyi tasarlarken özellikle yeni işletmelere ve eski cephesini restore etmek isteyen işletmelere uygun kampanyalarla en uygun seramik cephe tasarımı ile tasarruf sağlıyoruz.


Adalı Cephe Sistemleri
Adalı Cephe Sistemleri

Ümit Adalı, seramik cephe kaplama tasarımını konut cephelerinde de ön planda tutuyor. Villa, site konut veya plaza gibi yapılarda da özel tasarımlara odaklanıyoruz. Seramik cephe kaplama tasarımını konutun iç tasarımına yönelik seramik seçimi yaparak kullanışlı ve kolay temizlenebilir olarak tasarlıyoruz. Konutlara mimari detaylar, farklı seramik desen ve renkleri ile ışıltı katan tasarımlar çıkartıyoruz.


"Seramik cephe kaplama montaj süreçlerimiz"Adalı Cephe Sistemleri
Adalı Cephe Sistemleri

Ümit Adalı, seramik cephe kaplama süreçlerinin montaj aşamalarında da sizinleyiz. Seramik cepheyi tasarımdan üretim aşamasına kadar her ayrıntıyı uzman ekibimizle planlıyor ve montajlamaya geçiyoruz. Adalı Cephe Sistemleri Gaziantep olarak, inşaat firmaları, mimarlar ve yapı taahhüt firmalarının da yanındayız. İnşaat ve dekorasyon uygulamalarını beraber yürüterek seramik cephe kaplama süreçlerinin her safhasında yanlarındayız.


bottom of page