top of page

"15 yıllık tecrübe ile silikon cephe kaplama süreçlerini çok hızlı yönetiyoruz"

Güncelleme tarihi: 3 Ara 2022Ümit Adalı - Adalı Cephe
Ümit Adalı - Adalı Cephe


Adalı Cephe Sistemleri Kurucusu Ümit Adalı;Ümit Adalı, Adalı Cephe Sistemleri Gaziantep olarak, silikon dış cephe kaplama süreçlerini tasarımdan ölçülendirmeye kadar çok hızlı yönetiyoruz. Yapının iş modeline, kurumsal yapısına veya ekonomik bütçesine en uygun cepheyi tasarlayarak müşterilerimize zaman ve tasarruf sağlıyoruz. Üretim ve hazırlık aşamalarını kendi atölyemizde hazırlayarak iş yeri veya konut binalarının silikon kaplamasını uzman ekiplerimizle montaja hazır hale getiriyoruz.

"Silikon cephe kaplama tasarım süreçlerimiz"Ümit Adalı, silikon cephe kaplama tasarımını işletmenin veya konutun yapısına göre tasarlıyoruz. İşletmenin kurumsal yapısı, marka kimliği, iş modeli ve müşteri yapısına uygun planlama yaparak işletmelere dikkat çekici bir cephe tasarlamaya odaklanıyoruz.


Adalı Cephe Sistemleri
Adalı Cephe Sistemleri

Ümit Adalı, Silikon Cephe tasarımında farklı cam rengi ve kalınlığı ile dış görünüme dikkat çekici ışıltı katarak kurumsal görünüm kazandırıyoruz. Adalı Cephe Sitemleri Gaziantep olarak, silikon cepheyi tasarlarken özellikle yeni işletmelere ve eski cephesini restore etmek isteyen işletmelere uygun kampanyalarla ekonomik silikon cephe tasarımı ile tasarruf sağlıyoruz.


Adalı Cephe Sistemleri
Adalı Cephe Sistemleri

Ümit Adalı, silikon cephe kaplama tasarımını konut cephelerinde de ön planda tutuyor. Villa, site konut veya plaza gibi yapılarda da özel tasarımlara odaklanıyoruz. Silikon cephe kaplama tasarımını konutun iç tasarımına yönelik kullanışlı ve kolay temizlenebilir olarak tasarlıyoruz. Konutlara mimari detaylar ve farklı cam renkleri ile değer katan tasarımlar çıkartıyoruz.


"Silikon cephe kaplama montaj süreçlerimiz"Adalı Cephe Sistemleri
Adalı Cephe Sistemleri

Ümit Adalı, silikon cephe kaplama süreçlerinin montaj aşamalarında da sizinleyiz. Silikon cepheyi tasarımdan üretim aşamasına kadar her ayrıntıyı uzman ekibimizle planlıyor ve montajlamaya geçiyoruz. Adalı Cephe Sistemleri Gaziantep olarak, inşaat firmaları, mimarlar ve yapı taahhüt firmalarının da yanındayız. İnşaat ve dekorasyon uygulamalarını beraber yürüterek cephe kaplama süreçlerinin her safhasında yanlarındayız.


Comments


bottom of page