top of page

Dış Cephe Low-e Cam Özellikleri

Adalı Cephe Sistemleri olarak, dış cephe cam giydirmelerinde low-e cam kullanarak yapılarda düşük emisyon artırımı sağlayarak dışarıdaki ısıyı içeri yansıtırız.Dış Cephe Low-e Cam Özellikleri, Dış Cephe Low-e Cam Özelliği, Dış Cephe Low-e Cam Kaplama Özellikleri, Dış Cephe Low-e Cam Kullanım Alanları
Dış Cephe Low-e Cam Özellikleri, Dış Cephe Low-e Cam Özelliği, Dış Cephe Low-e Cam Kaplama Özellikleri, Dış Cephe Low-e Cam Kullanım Alanları

Dış Cephe Low-e Cam Özelliği


Dış Cephe Low-e cam, düşük emisyon sağlaması amacıyla cam yüzeyinin ısıyı yansıtabilme kabiliyetini artırmak için üretilmiştir.


Dış Cephe Low-e Cam Kaplama Özellikleri


Dış Cephe Low-e cam, kaplaması çok ince olup cam yüzeyinin metal veya metal oksit bir tabaka ile kaplanması ile elde edilmektedir. Low-e camlar bir yandan ısı ve ışık yayan kızılötesi enerjiyi yansıtıp ısıyı oluştuğu cephede tutar diğer yandan ışığın geçişine müsaade eder.

Dış Cephe Low-e Cam Kullanım Alanları


Dış Cephe Low-e camlar konutlarda, küçük ve orta ölçekli ticari binalarda çok tercih edilmektedir. Isı kontrolü özelliği ile yapılara konforlu yaşam alanları sunar. Ticari yapılarda ise güneş kontrol camları ile birlikte kullanılabilir.

Comentários


bottom of page