top of page

Işıklık Sistemleri Nedir?Işıklık Sistemleri Nedir?
Işıklık Sistemleri Nedir?


Işıklık Sistemleri Nedir?


Işıklık sistemleri, yapılarda daha modern ve şık tasarımlı cephe uygulamalarında kullanılarak yapılara estetik görünüm kazandırmakla beraber bina galerilerine ve çattı katlarına doğal ışık çözümü üretmektedir. Işıklık sistemleri, mimari açıdan karanlık binalara ışık çözümü sunmakla birlikte estettik detayda vermektedir.


Işıklık sistemleri, çelik konstrüksiyona tespit edilmiş ve alüminyum ışıklık profillerine montajlanan cam sisteminden oluşmaktadır. Işıklık sistemleri, ısı yalıtım, ren ve kalınlığına göre fitilli kapak montajı yapılarak derzlerine silikon yapıştırması ile izole yapıla biliniyor.


Işıklık sistemleri, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, müzeler, oteller, kapalı yüzme havuzları ve spor salonlarında aydınlık için tavan bölgelerine ve yan dış alanlara uygulanabilir. Işıklık sistemleri, yatay ve düşey kapaklı olarak kullanılabilir olup cam ve polikarbonat levhalar ile uygulanabilir.


Adalı Cephe Sistemleri olarak dış cephe tasarım, ölçülendirme ve montaj süreçlerinde yayınızdayız. Şimdi fiyat teklifi alabilirsiniz.


Comentarios


bottom of page