top of page

Kompozit Panel Özellikleri

Güncelleme tarihi: 20 Ara 2022Kompozit Panel Özellikleri
Kompozit Panel Özellikleri


Kompozit Panel Özellikleri


Kompozit panel, alüminyum dış tabakası ve iç ara katmanı olan polietilen maddesi sayesinde soğuk ve sıcak hava şartlarına karşı yüksek koruma ve dayanıklılık özelliğine sahiptir. Kompozit panel güneş ışınlarında uzun süre dayanıklılığını korumakla birlikte uv ışınları ve yüksek derecelerde şeklini korumaktadır.


Kompozit panel alt mekaniğine yalıtım uygulanmasının yanında kendi başına da yalıtım özelliği taşımaktadır. Kompozit panel kaplamalarında montajlama çok önemlidir. Alt mekaniği klipsli alüminyum antipas boyalı profiller ile montajlanması çok önemli.


Alternatif olarak alt mekaniği alüminyum antipas boyalı profiller ile vidalama sistemi ile montajlana bilir. Özellikle kompozit panel derz aralarının silikon uygulaması yapılarak hava sirkülasyonunu ve ısı kaybını önlemektedir. Kompozit panel yapısı itibari ile istenilen şekil verilebilir ve bina üzerinde değişik köşe detayları ile mimari projeler yaratabilirsiniz.Adalı Cephe Sistemleri olarak dış cephe tasarım, ölçülendirme ve montaj süreçlerinde yayınızdayız. Şimdi fiyat teklifi alabilirsiniz.


Comments


bottom of page