top of page

Yalıtımlı Sürme Sistemi

Yalıtımlı Sürme Sistemleri

Yalıtımlı Sürme Sistemi AC-80

Alüminyum yalıtımlı sürme serisi her tür mekan için ideal mimari görünüm ve üst düzey performans sağlamaktadır. Kanat taşıma kapasitesi 150 kg veya 250 kg’lik iki farklı araba mekanizması ile sağlanmaktadır. Kanat yüksekliği aksesuar garantili olarak 2500 mm’ye kadar olup, daha yüksek ölçülerde aksesuar üreticisi tarafından garanti verilmemektedir.Alüminyum yalıtımlı sürme serisi Poliamid ısı bariyeri, EDPM fitiller ve özel mekanizması sayesinde yüksek çalışma performansı sağlamaktadır. 

Yalıtımlı Sürme Sistemleri

Yalıtımlı Sürme Sistemi AC-32

Alüminyum yalıtımlı sürme serisi 90° kesimler sayesinde minimum fire oranı ve üretim kolaylığı sağlanmıştır. 90° köşe birleşim bağlantılarla kolay ve hızlı montaj imkanı sağlanmıştır. Kasa profili ile bütünleşik sineklik ve pervaz profili bir arada toplanmıştır. % 100 güvenlik odaklı ve dayanımı üst seviyede olan tijli kilitleme sistemine sahiptir. Şık görünümlü havuz ve eksenel kol ile profil tasarımlarına uyum sağlanmıştır.

Yalıtımlı Sürme Sistemleri

Yalıtımlı Sürme Sistemi AC-65

Alüminyum yalıtımlı sürme serisi sürme ve kaldır-sür olarak uygulanabilmektedir. Her tür mekan için ideal mimari görünüm ve üst düzey performans sağlamaktadır. Kanat segmenti olarak 150 kg, 300 kg, ek mekanizma ile 400 kg’a ve ek ispanyolet ile 3 metre yüksekliğe kadar çıkabilmektedir. Alüminyum sürme serisi Poliamid ısı bariyeri, EDPM fitiller ve ithal mekanizma sayesinde yüksek çalışma performansı sağlamaktadır. 

Yalıtımlı Sürme Sistemleri

Yalıtımlı Sürme Sistemi AC-45

Alüminyum yalıtımlı sürme serisi her tür mekan için ideal mimari görünüm ve üst düzey performans sağlamaktadır. Yalıtımsız sürme seri sistemi ile tümüyle aynı özelliklere sahip ayrıca poliamid ısı bariyeri sayesinde yalıtım özelliği güçlendirilmiş bir sürme seri sistemidir.

bottom of page